VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD RONO Krupka, on-line prodej dětských vozítek, motorových čtyřkolek a potřeb pro domácnost a zahradu.
Aktuality:

Cestovní kufry T-Class - nyní sleva 50% a POŠTOVNÉ ZDARMA!

Srovnání Cen.cz - Nejrychlejší vyhledávání zboží

Reklamační řád

Tento „REKLAMAČNÍ ŘÁD“ je nedílnou součástí Obchodních podmínek prodávajícího Roman Novák - RONO, provozovatele internetového obchodu www.rono.cz, IČ 16384253, DIČ CZ6809221991, se sídlem Višňový sad 318, 417 42 Krupka (dále jen prodávající). Reklamační řád popisuje postup, jakým způsobem postupovat při reklamaci zboží zakoupeného na internetovém obchodu prodávajícího www.rono.cz.

Úvodní ustanovení

Práva kupujícího z vadného plnění (dále jen „reklamace“) musí být vždy uplatněna v souladu s tímto reklamačním řádem. Tento reklamační řád je v souladu se zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění a v souladu se zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění.

Záruka a reklamace

1. Záruka začíná běžet okamžikem převzetí výrobku spotřebitelem.

2. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců.

2.2 Prodávající upozorňuje kupujícího, že v souladu s občanským zákoníkem (§ 619 odst. 2) se záruka nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním. (Délka záruční doby na baterii tedy není totéž co délka životnosti baterie, neboť postupný úbytek kapacity je důsledkem běžného opotřebení při užívání baterie.)

3. Prodávající odpovídá za všechny vady výrobku, které má výrobek při převzetí kupujícím, nebo které se objeví v průběhu záruční doby.

4. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nešetrným či nevhodným zacházením nebo mechanickým poškozením.
5. Reklamaci je možné uplatnit:
A) poštou,
B) osobně v sídle prodávajícího,
C) zasláním elektronicky prostřednictvím prostředku komunikace na dálku internet na emailovou adresu prodávajícího info@rono.cz, kdy reklamační list je zpřístupněn na internetovém obchodě.

7. Náklady na dopravu výrobku od spotřebitele k prodávajícímu hradí spotřebitel, náklady na zaslání reklamovaného výrobku zpět hradí prodávající. V případě uznané reklamace bude poštovné, které zákazník uhradil za zaslání zboží kupujícímu vráceno zákazníkovi společně s reklamovaným výrobkem (dle dohovoru).

8. Reklamované zboží, prosíme, řádně zabalte, aby při přepravě výrobku nedošlo k dalšímu znehodnocení výrobku a přiložte reklamační list (pokud jste jej již nezaslali prostřednictvím emailové korespondence).

9. Reklamační list vyplňte dle jeho obsahu (důležité: uveďte popis vady a kontakt na Vás).

 

Zde si můžete stáhnout Reklamační list Rono k vytištění (*.pdf, 247kB).

 

<< Zpět

 
 
Seo servis
Facebook Rono Twitter Rono Google+ Rono © PortalWeb.cz - tvorba web stránek

cena: 0 Kč